Ahşap Doğrama ve Kaplama Eğitimi

Ahşap Doğrama ve Kaplama Eğitimi

Ahşap Doğrama ve Kaplamacısı  yapılara ait kapı, pencere, ahşap bölme sineklik, seperatör, parke, lambri, tavan, merdiven vb. doğrama ile kaplama ve yüzey işlemlerini, bunlara ait hesap ve teknik çizimleri yapabilen nitelikli kişilerdir.

Ahşap Doğrama ve Kaplama Eğitimi yapılara ait pencere,kapı,ahşap bölme, sineklik, seperatör, parke, tavan,lambri, merdiven vb. doğrama ile kaplama ve yüzey işlemlerini, bunlara ait hesap ve teknik çizimleri yapabilen kişiler yetiştirebilmek

  • En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
  • Ahşap Doğrama ve Kaplama Sertifikası almak isteyenler,
  • Ahşap Doğrama ve Kaplama ile ilgili kendini geliştirmek isteyenler.
  • Öğrenim Belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İki adet vesikalık fotoğraf

 

Aşağıda belirtilen program doğrultusunda alternatif gruplar açılmaktadır. İster çalışan, ister öğrenci olsun hemen herkese uygun ders programımız bulunmaktadır.

Hafta içi sabah, öğlen ve akşam, Haftasonu sabah ve öğlen saatlerinde eğitimimiz mevcuttur.

Kurs bitiminde yapılacak bitirme sınavında başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Ahşap Doğrama ve Kaplama Eğitimi Sertifikası” verilecektir.

 

 

BİLGİ VE KAYIT İÇİN

Ahşap Doğrama ve Kaplama Eğitimimize siz de katılmak istiyorsanız 0312 255 05 55 – 0312 255 92 00 – 0312 999 85 55  numaralı telefonları arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Başvurudan sonra sizlere dönüş yapılarak kurs hakkında detaylı bilgi verilecektir.

ÖN KAYIT FORMU

KAPAT
Konuşmayı Aç
Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?