İç Dış Kaplama ve Yalıtım Eğitimi

Dış-İç Cephe Kaplama ve Yalıtım Eğitimi

Dış-İç Cephe Kaplama ve Yalıtımcısı işyerlerini, işin yürütülmesi nedeniyle oluşan tehlikelerden uzaklaştırmak ve sağlığa zarar verebilecek koşullardan arındırarak, daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak için bir plan dahilinde iş güvenliği ile görevli mühendise bağlı olarak çalışan kişidir.İşin güvenli yapılması ve işçinin sağlığını ön planda tutar.

Dış-İç Cephe Kaplama Yalıtımcısı  Eğitimi sağlık kurumlarında, bakımevleri,hastaneler ve kliniklerde hasta ve yaşlıların bakımıyla alakalı durumlarda istihdam edilmek üzere Dış-İç Cephe Yalıtımcısı yetiştirmek

  • Dış-İç Cephe Kaplama ve Yalıtım Sertifikası almak isteyenler,
  • Dış-İç Cephe Kaplama ve Yalıtım ile ilgili kendini geliştirmek isteyenler.
  • Öğrenim Belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İki adet vesikalık fotoğraf

 

Aşağıda belirtilen program doğrultusunda alternatif gruplar açılmaktadır. İster çalışan, ister öğrenci olsun hemen herkese uygun ders programımız bulunmaktadır.

Hafta içi sabah, öğlen ve akşam, Haftasonu sabah ve öğlen saatlerinde eğitimimiz mevcuttur.

 

Kurs bitiminde yapılacak bitirme sınavında başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Dış-İç Cephe Kaplama ve Yalıtımcı Sertifikası” verilecektir.

 

 

BİLGİ VE KAYIT İÇİN

Dış-İç Cephe Kaplama ve Yalıtım Eğitimimize siz de katılmak istiyorsanız 0312 255 05 55 – 0312 255 92 00 – 0312 999 85 55  numaralı telefonları arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Başvurudan sonra sizlere dönüş yapılarak kurs hakkında detaylı bilgi verilecektir.

ÖN KAYIT FORMU

KAPAT
Konuşmayı Aç
Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?