Kişisel Gelişim Eğitimleri

 

Etkili İletişim, Beden Dili  ve İmaj Yönetimi              

 “Bir hedefe ulaşmak istiyorsanız, gerçekte hedefinize ulaşmadan önce, kendi zihninizde ona ulaştığınızı görmelisiniz.”

Şampiyon Eğitim  kurumu, sizin geleceğe her koşulda  hazırlamayı hedefler.

Herkesin 3 kişiliği vardır.

1-Ortaya çıkardığı

2-Sahip olduğu

3-Sahip olduğunu sandığı

Ne söylediğinizden çok, nasıl göründüğünüz önemlidir.

Beden dili, bilinçdışı motivasyonları açığa çıkarır.

“İnsanlar; yüz ve beden hareketlerinden bir kitap gibi okunabilir.”

 

Cv Oluşturma, Mülakat Teknikleri  ve Motivasyon

Katılımcılara, iş başvurularının kabul edilmesinde önemli rolü olan özgeçmişlerin nasıl etkili bir şekilde hazırlanabileceği ve iş görüşmelerinde nasıl başarılı olunabileceği, istediği veya hayallerindeki işe kabul edilmelerinin püf noktaları verilmektedir.

Uygulamalı birebir olarak yapılan eğitimler ile gerek cv oluşturma gerek mülakat görüşme teknikleri öğretilmektedir.

 

Motivasyon ve Motivasyon Teknikleri

Bir eyleme geçmek için, ilk ihtiyaç duyduğumuz şey motivasyondur.

Motivasyon eylemin neden gerçekleştirileceğine, gerçekleştirilmesinin artı ve eksilerine, gerçekleştirilmemesinin artı ve eksilerine, şartlara, kaynaklara, kendi hakkımızdaki düşünce ve gözlemlerimize, hedeflerimizin toplum tarafından kabulüne, desteklenmesine, kösteklenmesine kadar birçok şeyden etkilenir.

SATIŞ PAZARLAMA VE İKNA TEKNİKLERİ

-Satış Çeşitleri

  1. Klasik satış
  2. Gerilla tipi satış

-Tüketici Davranışları

-İkna Teknikleri

-Nöro (neuro) Pazarlama

Satınalma kararının %70’i mağaza içinde ve 20 saniye içinde veriliyor”
(AC Nielsen)

İşte o 20 saniye markaların hakikat anı; tüketicilerin ürününüzle rafta karşı karşıya geldiği an.

Şampiyon Eğitim Kurumu Verdiği Eğitim İle Tüketici Kararlarını Değiştirme Startejilerini Sizlere Aktaramak İçin Yeni Bir Eğitim Programını Sunuyor


Hepimiz tüketicilerin beyninden ve kalbinden bir pay alabilmek, o anın gerçekleşmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz. Günümüz tüketicisi ve tüketim alışkanlıkları çok farklı, çevremizde değişen herşey gibi onlar da değişiyorlar.

Ortalama bir kişi günde 3000 adet reklama maruz kalıyor yani saatte 188, dakikada 3 reklam, hergün her dakika!!! Evimizde, işyerimizde, internette, doktorda sıramızı beklerken, arabamızla yolda giderken… Bu durumda dikkat çekebilmek için yapılmaya çalışılan daha sık ve daha çok bağırmak oluyor. “Lütfen bizim ürünümüzü alın lütfen lütfen lütfeeeen…”

Biz bu değişen şartlarda artık bağırmaktan önce dinlemek, satmaya çalışmaktan önce ihtiyacı iyi anlamanın doğru bir yaklaşım olduğuna inanıyor ve markanızı sahada en iyi şekilde temsil etmek, tüketicilerin kararını sizden yana vermelerini sağlamak için sorumluluk sahibi, hızlı ve hedef odaklı bir piyasada hem siz hem de şirketiniz var olmak istemez mi?

 

Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma eğitimimizin amacı, birebir eğitimimizde yapacağımız  egzersizlerle okuma hızınızı ve odaklanma, konsantrasyonunuzu artırarak eğitim sonucunda sadece Hızlı Okumanızı sağlamak değil anlama oranınızı da yükselterek Anlayarak Hızlı Okumanızı sağlamaktadır.

Sınavlarda, ya da kitap okurken tekrar tekrar okumanıza gerek kalmadan tek seferde okuyup anlayabileceğiniz şekilde eğitim planlanmıştır.

Zihin Haritaları

Zihin Haritası, düşünceleri birbirine bağlamak ve bunları bir ana düşünce etrafında toplamak için kullanılan ve bilgiler arasındaki anlamsal bağlantıları gösteren bir tekniktir. 

İstenen eğitimler için farklı gün ve saatlerde programımız bulunmaktadır.

Bunun için kurs merkezimiz ile iletişime geçiniz.

 

 

BİLGİ VE KAYIT İÇİN

Kişisel Gelişim Alanında vermekte olduğumuz eğitimimize siz de katılmak ya da bilgi almak istiyorsanız 434 44 28 veya 434 44 18 numaralı telefonu arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Başvurudan sonra sizlere dönüş yapılarak kurs hakkında detaylı bilgi verilecektir.

ÖN KAYIT FORMU

Diğer Eğitimler