Bölgesel İnceltme Yapmak

Lecturer
admin
0 Reviews

Kurs Detayları

BÖLGESEL İNCELTME

Bölgesel incelme, diyet ve spora rağmen bir türlü gitmeyen bölgesel yağların yakılması, parçalanması ve yağ dokusunun küçültülmesi işlemidir.

Kalıtsal olarak bölgesel yağ birikimine yatkın bir vücutta spor ve diyette beklenilen sonuçlar almak çoğu zaman mümkün olmayabilir. Fakat bu işlem, gelişen teknolojiyle birlikte artık bölgesel yağlanma sorununa oldukça hızlı ve etkili bir çözüm sunar.

Genellikle bel, kalça, basen göbek gibi vücut bölgelerindeki yağ tutunmalarından şikayet edilir. Kişinin vücut kitle endeksi olması gereken noktalardayken bile kollarda kalınlaşmalar, sırt bölgesinde yağlanma, karın ve bel çevresinde kalınlaşma gibi bölgesel yağlanma durumları çok sık yaşanabilir.

BÖLGESEL İNCELME YÖNTEMLERİ

Bölgesel incelme yöntemleri, salonumuzda kullanılan birden çok çeşit teknolojik cihazlarla elde edilir. Bu cihaz ve yöntemlerden en çok tercih edilenler arasında G5 Masajı ve Lenf Drenaj bulunuyor

Diğer yöntemler ve cihazlar: EB Slim, Kavitasyon, RF, Pasif Jimnastik, Ödem Terapi yöntemleri. Bu yöntemlerle bölgesel yağlardan kolayca kurtulma imkanı sağlanacaktır. Bu yöntemlerin her biri oldukça etkilidir ve bölgesel incelme sağlanır.

Curriculums

-->