Yapı Yalıtımcılığı Eğitimi

Yapı Yalıtımcısı  tüm yapılarda, yapının ekonomik ömrünün uzatılması, tasarruf sağlanması ve yaşam konforunun artırılması amacına yönelik olarak, su,ses, ısı ve yangın yalıtımı uygulamalarına ilişkin işler ile bunlara ait hesap ve teknik çizimleri yapan kişilerdir.

Yapı Yalıtımcılığı Eğitimi yapıların ömrünün uzatılması,gereken tasarrufun sağlanması, yaşam konforunun artırılması amacına yönelik olarak, su,ses, ısı ve yangın yalıtımı uygulamalarına ilişkin işler ile bunlara ait hesap ve teknik çizimleri yapan bireyler yetiştirmek.

  • En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
  • Yapı Yalıtımcılığı Sertifikası almak isteyenler,
  • Yapı Yalıtımcılığı ile ilgili kendini geliştirmek isteyenler.
  • Öğrenim Belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İki adet vesikalık fotoğraf

Programın süresi 4 haftadır.

Aşağıda belirtilen program doğrultusunda alternatif gruplar açılmaktadır. İster çalışan, ister öğrenci olsun hemen herkese uygun ders programımız bulunmaktadır.

Hafta içi sabah, öğlen ve akşam, Haftasonu sabah ve öğlen saatlerinde eğitimimiz mevcuttur.

 

Kurs bitiminde yapılacak bitirme sınavında başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Yapı Yalıtımcılığı Sertifikası” verilecektir.

 

 

BİLGİ VE KAYIT İÇİN

Yapı Yalıtımcılığı Eğitimimize siz de katılmak istiyorsanız 0312 255 05 55 – 0312 255 92 00 – 0312 999 85 55  numaralı telefonları arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Başvurudan sonra sizlere dönüş yapılarak kurs hakkında detaylı bilgi verilecektir.

ÖN KAYIT FORMU

Diğer Eğitimler

KAPAT
Konuşmayı Aç
Yardımcı Olabiliriz
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?